menu

Telefon:

06-1-306-3770

Telephely:

1151 Budapest, Mélyfúró u. 2/E H-P: 8:30 - 17:00

Elérhetőségeink

Telephelyeink

Központi Telephely - Cím: 1151 Budapest, Mélyfúró u. 2/E.

Bátonyterenyei Telephely - Cím: 3070 Bátonyterenye, Ózdi út 15.

Lengyeltóti Telephely - Cím: 8693 Lengyeltóti, Fonyódi u. 10.

Hajdúböszörményi Telephely - Cím: 4220 Hajdúböszörmény, Bánság Tér 8.

Nyitvatartás: hétfőtől péntekig: 8:30 - 17:00; szombat, vasárnap: zárva

Verbis Kft. vevőszolgálat

Tel.: 0036-1-3063-770, 0036-1-3063-771; Fax: 0036-1-3066-133

e-mail: verbis@verbis.hu

Kapcsolattartó személyek

Dr. Veres Sándor (ügyvezető igazgató): 0036-30-9846-156 s.veres@verbis.hu

Veres Áron (szivattyú üzletágvezető): 0036-30-6536-741 aron.veres@verbis.hu

Farkas Péter (szivattyú termékmenedzser): 0036-30-4499-632 p.farkas@verbis.hu

Futó Lajos (termékmenedzser): 0036-30-6553-876 l.futo@verbis.hu

Pető Vilmos (termékmenedzser): 0036-30-7325-325 v.peto@verbis.hu

Futó Tamás (termékmenedzser): 0036-30-7398-360 t.futo@verbis.hu

Vági Szabolcs (alkatrész üzletágvezető): 0036-30-5372-335 vagi.szabolcs@verbis.hu

Kassai Zsolt (alkatrész értékesítő): 0036-30-7398-370 zs.kassai@verbis.hu

Kiss Katalin (adminisztrátor): 0036-1-3063-770 kiss.katalin@verbis.hu

Szabóné Erika (pénzügy): 0036-30-3092-574 penzugy@verbis.hu

Budai Roland (szervizvezető): 0036-30-8464-250 r.budai@verbis.hu

Süli Zoltán (szervizvezető): 0036-30-1740-731 zoltan.suli@verbis.hu

Popovics Károly (after sales manager - Bátonyterenye): 0036-30-3092-693 k.popovics@verbis.hu

Balázs Lajos (telephelyvezető - Lengyeltóti): 0036-30-9125-372 l.balazs@verbis.hu

Szabó Ferenc (telephelyvezető - Hajdúböszörmény): 0036-30-9125-484 f.szabo@verbis.hu